Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Reda Ip 88.222.129.71

Pastoviai perkame šį maisto papildą ir norėtume didesnės nuolaidos. Jau ir kuponai sumažinti. Gaila, nes šiuos maisto papildus perka labai sunkūs ligoniai, kurie skaičiuoja kiekvieną eurą.

Gediminas Ip 62.80.235.220

Man šis produktas labai padėjo

Regina Ip 213.159.53.229

Angiocelį su pertraukomis vartoju jau daug metų. Sunku vienareikšmiškai pasakyti apie efektyvumą, nes man liga atsinaujino. Tačiau tuo periodu papildo nevartojau. Dabar gaunu šiek tiek tausojančią chemoterapiją ir vartoju Angiocelį. Mano liga pažengusi, apie gerą savijautą, tur būt, jau reikia pamiršti, bet šiokia tokia veikla dar galiu užsiimti .

irma Ip 81.7.94.56

Esu dėkingą šiam vaistui, už sugrįžimą į pilnavertį gyvenimą.Nors šis vaistas ir brangus, nuoširdžiai siūlau ir rekomenduoju tik jį...Jis geriausias!!!

Lina Ip 78.61.39.206

Apie Angiocell suzinojau pries keleta metu. Man ji gydytojai rekomendavo po chemoterapijos kursu. Pastebejau, kad sumazedavo pykinimas ir nuolatinis sleikstulys. Jauciausi daug stipresne. Kasmet vis geriu kelis menesius ziemos periodu. Manau, kad padeda stiprinti imuniteta.

Ana Ip 78.57.233.147

Mano močiutė vartojo šį preparatą tarp chemoterapijos kursų. Jis padėjo greičiau atsistatyti normaliems kraujo parametrams ir sustiprino organizmą.

Rasa Ip 212.52.51.90

Mano vyras 7 metus vartoja Angiocelli. Gėrė ir gydimo metu, kraujo tyrimai buvo geri. Savijauta geresnė buvo.Gydytojai stebėjosi, jo sveikata, esant sunkiai diagnozei. Vartoja iki šios dienos ir labai tiki jo poveikiu.

Vika Ip 85.206.130.224

Mano mociute si preparata vartoja jau 6 metus. Vartojant Angiocell jauciasi kur kas geriau ir stipriau. Po chemoterapijos jausdavosi labai nusilpusi ir joks kitas preparatas taip neatstatydavo jegu kaip sis. Rekomenduoju!!

Artenzia Ip 37.235.48.32

Su vežio diagnoze susitikau 2008 metais. Po metų intensyvaus gydymo organizmas buvo labai nusilpęs. Manau, kraujo tyrimams pagerėti padėjo angiocel. Apie jį sužinojau dar gulėdama ligoninėj. Kartais pabendrauju su likimo draugėmis. Tarpe jų yra, kurios taip pat retkarčiais pageria angiocell. Nieko blogo ir jos negali pasakyti. Nežinau ar tikėjimas, ar šis preparatas padeda, bet gyvenu pilnavertį gyvenimą. Retkarciais naudoju angiocel ir dabar. Radus tiek daug gerų atsiliepimų , būtinai turėjau parašyti. Blogiau tikrai nebus.

Jolita Ip 212.59.11.110

Sveiki, mano mama vartojo angiocell. Iki preparato vartojimo sunku buvo lipti laiptais, tačiau vėliau savijauta pagerėjo ir ši problema išsisprendė, tikrai dėkinga ginekologei, kad rekomendavo.